Mozzik dhe Getinjo të emocionuar për mikpritjen që ua bënë fansat në vendlindje

Mozzik dhe Getinjo janë rikthyer me koncerte pas një pauze të gjatë.

ShowBiz

30/12/2018 14:39

Mozzik dhe Getinjo kanë performuar në vendlindjen e tyre, Ferizaj, shkruan lajmi.net.

Bashkë me dy reperët performoi edhe partnerja e Mozzik, Loredana Zefi, që të tre u pritën shumë mirë nga publiku.

Pas përfundimit të këtij koncerti, Mozzik dhe Getinjo kanë ndarë me ndjekësit disa imazhe në rrjete sociale, përmes së cilave kanë falënderuar publikun për përkrahjen.

“FERIZAJ NA KENI BO ME FLATRA ❤️
I’u jemi falenderues gjithë jetën..Kërkojmë falje atyre që kan mbet jashtë,mbrëmë thyem rekorde në Ferizaj ?”, shkruan Getinjo. /Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/BsA0ie-Bn48/