Motra e Ritës merr vëmendjen me foton e fundit, shfaqet tejet atraktive

Elena Ora duket tejet atraktive në foton e fundit.

ShowBiz

29/10/2020 15:13

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, është shumë e dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Me publikimin e projekteve muzikore e angazhimin e saj edhe në publikimin e fotove atraktive dhe jo vetëm, Rita është tejet e komentuar në media e publik.

 

View this post on Instagram

 

Day 4 feeling better and better so much energy ?❤️

A post shared by Elena Ora ??‍♀️ (@elenaora) on

Njësoj edhe motra e saj Elena e cila së fundmi u shfaq shumë seksi në Instagram. E veshur bikini dhe një këmishë, ajo po e shijon në maksimum pamjen plot lule që po e shoqëron./Lajmi.net/