Të Infektuar: 106.022

Të Shëruar: 96.668

Të Vdekur: 2.198

Morena publikon edhe një imazh të ‘nxehtë’ nga pushimet

20:03 | 4 Maj 2021

Foto: Morena Taraku/Instagram

Këngëtarja ka ditë që që po i shijon pushimet e saj në Dubai.

Dhe nga atje, Morena Taraku po ndanë imazhe të reja e cila po shfaqet tejet në formë, shkruan lajmi.net.

Sapo ka postuar një fotografi e cila është shfaqur në formë duke iu dhënë vëmendje pasurive të saj trupore.

Ajo shihet e veshur në bikini ngjyrë të zezë teksa është mbështjellur me një peshqir shumëngjyrësh.

Ndryshe, Morena ka qenë aktive me fotografi të shumta që nga shkuarja e saj në pushime./Lajmi.net/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)