Të Infektuar: 1147

Të Shëruar: 874

Të Vdekur: 30

Momente tronditëse të një përleshje të madhe në Birmingham

19:36 | 5 Prill 2020

Pamjet tregojnë dy gra të përfshira në përleshje ndërsa një grua tjetër përpiqet t’i ndajë ato përpara se një burrë të ndërhynte dhunshëm.

Videoja, e filmuar nga një blerës tjetër, fillon duke treguar dy gratë ndërsa tërheqin në flokët e njëra-tjetrës, transmeton lajmi.net.

Besohet se lufta u nxit pas një mosmarrëveshjeje në familje midis dy fqinjëve.

Një komentues në Facebook tha: “‘Kjo është e tmerrshme, nuk mund të besosh se njerëzit po sillen kështu!”.

Supermarketet kohët e fundit kanë lëshuar këshilla të reja për blerësit, me disa duke kërkuar që prindërit të lënë fëmijë në shtëpi dhe të tjerët që zbatojnë racionimin e sendeve të caktuara. /Lajmi.net/