Të Infektuar: 3508

Të Shëruar: 1902

Të Vdekur: 75

Miss Bum Bum “tradhton” Messin

19:00 | 8 Korrik 2016

Miss Bum Bum pushton përsëri mediat ndërkombëtare.

Suzy Cortez, kësaj radhe është zhveshur për të pozuar për Lojërat Olimpike “Rio 2016”.

Ato do të mbahen në Brazil dhe sigurisht që ajo do ta përkrahë vendin e saj, përcjellë “Lajmi.net”.

Format e saj trupore nuk duan koment.

Parashikoni ndeshjet e EURO 2016 dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy Note 4.