Mesfushori i njohur vendos të largohet nga Barcelona – Lajmi.net
Mesfushori i njohur vendos të largohet nga Barcelona
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 8:52, 9 November 2018
Mesfushori Denis Suarez po e konsideron seriozisht largimin nga Barcelona.

Denis Suarez mund të jetë largimi i parë nga Barcelona në afatin kalimtar të janarit.

24 vjeçari edhe pse ka qenë i vendosur të luftojë për një vend në formacionin e Ernesto Valverde, duke se po e sheh të pamundur, me lojtarë të tjerë në skuadër si Rafinha dhe Malcom.

E ardhmja e spanjollit mund të jetë në Serie A, ku po kërkohet nga Milan dhe Napoli.

Denis Suarez është pjesë e Barcelonës që nga viti 2016, ku ka regjistruar vetëm 44 paraqitje, me tri gola të shënuara./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO