“Më është bërë një vajzë”, ky është raporti që Remzie Osmani ka me renë

Remzie Osmani ka folur për raportin që ka me renë.

ShowBiz

10/03/2019 14:04

Remzie Osmani ishte e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka zbuluar të pathëna nga jeta profesionale dhe ajo private, si dhe tregoi detajet e dasmës së djalit.

Kur jemi këtu, ajo tregoi se çfarë raporte ka me nusen e djalit.

Në linkun e mëposhtëm gjendet intervista e plotë e Remzie Osmanit, ku mund të mësoni se çfarë tha këngëtarja. /Lajmi.net/

YouTube player