Mazda, eleganca merr forma të reja (FOTO) – Lajmi.net
Mazda, eleganca merr forma të reja (FOTO)
Autori: Lajmi.net AutoAuto & Tek 23:55, 5 July 2018
Ka diçka shumë të bukur te Mazda, diçka shumë “japoneze” dhe kjo është sensualiteti i dizajnit të saj.

Format e kësaj makine reflektojnë dritat në një “kërcim” që nxjerr në pah ngjyrat, linjat të japin përshtypjen e hapave të një felini të madh dhe të falin ndjenjën e dinamizmit.

Të gjitha këto elemente mund të vihen re në makinën e re Mazda Vision Coupe.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO