Matheus Nunez shumë afër transferimit te Wolves

Wolverhamptoni është shumë afër transferimit të Matheus Nunez. Lajmin e konfirmoi Fabrizio Romano, përmes një postimi në rrjetet sociale, transmeton lajmi.net. Shuma e këtij transferimi pritet të jetë diku rreth 50 milionë euro. Nunes është 23-vjeçar dhe luan si mesfushor. /Lajmi.net/

Sport

16/08/2022 09:58

Wolverhamptoni është shumë afër transferimit të Matheus Nunez.

Lajmin e konfirmoi Fabrizio Romano, përmes një postimi në rrjetet sociale, transmeton lajmi.net.

Shuma e këtij transferimi pritet të jetë diku rreth 50 milionë euro.

Nunes është 23-vjeçar dhe luan si mesfushor. /Lajmi.net/