Man Utd interesohet për Hirving Lozanon e Napolit

Manchester United interesohet për lojtarin e Napolit, Hirving Lozano. Lajmin e bën të ditur Gianlucca Di Marzio, transmeton lajmi.net. Meksikani bëri paraqitje të mira me napoletanët, çka bëri që as ofertat për të të mos mungojnë. “Djajtë e Kuqë” po çalojnë shumë në krahët e sulmit dhe ardhja e 27-vjeçarit do të ishte shumë e…

Sport

19/08/2022 07:56

Manchester United interesohet për lojtarin e Napolit, Hirving Lozano.

Lajmin e bën të ditur Gianlucca Di Marzio, transmeton lajmi.net.

Meksikani bëri paraqitje të mira me napoletanët, çka bëri që as ofertat për të të mos mungojnë.

“Djajtë e Kuqë” po çalojnë shumë në krahët e sulmit dhe ardhja e 27-vjeçarit do të ishte shumë e nevojshme për ta shtuar kualitetin në atë repart. /Lajmi.net/