Man Utd – Bournemouth, karton i kuq (VIDEO)

Andrew Surman është ndëshkuar me karton të kuq tek Bournemouth në duelin ndaj Manchester United.

Sport

04/03/2017 14:22

http://www.dailymotion.com/video/x5dv9fl_andrew-surman-red-card-hd-manchester-united-1-1-bournemouth-04-03-2017_sport

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6