Lopetegui: Ky futbollist i Realit është madhështor! – Lajmi.net
Lopetegui: Ky futbollist i Realit është madhështor!
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 21:07, 14 September 2018
"...ai është një futbollist madhështor, që ndodhet në kulmin e tij".

Trajneri i Real Madridit, Julen Lopetegui, beson që Karim Benzema mund ta zëvendësojë Cristiano Ronaldon.

Lopetegui tha që Benz është në formë kulminante, përcjellë “Lajmi.net”.

“Nuk jam i surprizuar, ai është një futbollist madhështor, që ndodhet në kulmin e tij, në moshë të mirë dhe në gjëndje fizike”, deklaroi Lopetegui.

“Ne duam që ai të vazhdojë të bëjë atë që është duke bërë, madje edhe më shumë se kaq. Janë futbollistët ata që luajnë dhe kapërcejnë vështirësitë me të cilat përballemi”, shtoi ai. /Lajmi.net/

Rezultate imazhesh për lopetegui benzema

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO