Llapi i merr pikët e plota Drenicës

Ka përfunduar ndeshja në mes Drenicës dhe Llapit. Llapjanët kanë arritur të mposhtin 1:0 ekipin e Drenicës. Gjatë 90 minuta u zhvillua një ndeshje me jo shumë raste nga të dy skuadrat, transmeton lajmi.net. Pavarësisht kësaj, ishin mysafirët që arritën të gjejnë golin. Golashënuesi i vetëm në këtë takim ishte Kushtrim Shabani, i cili shënoi…

Sport

14/08/2022 18:57

Ka përfunduar ndeshja në mes Drenicës dhe Llapit.

Llapjanët kanë arritur të mposhtin 1:0 ekipin e Drenicës.

Gjatë 90 minuta u zhvillua një ndeshje me jo shumë raste nga të dy skuadrat, transmeton lajmi.net.

Pavarësisht kësaj, ishin mysafirët që arritën të gjejnë golin.

Golashënuesi i vetëm në këtë takim ishte Kushtrim Shabani, i cili shënoi në minutën e 35` të ndeshjes.

Drenica në anën tjetër kërkonin të barazonin rezultatin, por nuk arritën.

Kështu në Skenderaj, është Llapi që arkëtoi pikët e plota./Lajmi.net/