Liverpooli prezanton fanellat mysafire të reja të sezonit 2020/21

9:26 | 8 Korrik 2021

Liverpooli ka prezantuar fanellat e dyta të cilat do të përdoren kur do zhvillohen ndeshjet si mysafirë.

Klubi i Liverpoolit sapo ka prezantuar fanellat e dyta të cilat do të përdoren për ndeshjet si mysafirë, shkruan lajmi.net.

“The Reds” do të luajnë me fanella të bardha në kombinim me ngjyrën e zezë me një fanellë me jaka dhe në dukje më klasike.

Prezantimin e fanellave Liverpooli e ka bërë përmes uebfaqes dhe llogarisë zyrtare në Twitter.

Fanellat e reja do të jenë të prodhuara nga gjiganti i tekstilit, Nike.

Më poshtë mund të shikoni fanellat e reja të “The Reds”./Lajmi.net/