Liverpool në epërsi ndaj Man Cityt, realizon Mane

18:50 | 3 Tetor 2021

Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Manchester Cityt.

Ishte sulmuesi Sadio Mane që zhbllokoi rezultatin pas 59 minutave lojë, shkruan lajmi.net.

Pas një asistimi të bukur nga Mohamed Salah, senegalezi u gjet përballë Ederson dhe e dërgoi topin në rrjetë.

Për të parë golin: VIDEO

Rezultati momental është 1 – 0./Lajmi.net/