Liverpool kalon prapë në epërsi, realizon Salah

19:08 | 3 Tetor 2021

Liverpool ka rikthyer epërsinë ndaj Manchester Cityt.

Ishte sulmuesi Mohamed Salah që realizoi për t’i rikthyer epërsinë vendasve, shkruan lajmi.net.

Egjiptiani dribloi mes tre lojtarëve dhe pastaj e konkretizoi aksionin në gol (76′).

Për të parë golin: VIDEO

Rezultati momental është 2 – 1./Lajmi.net/