Lila: Bac u kry!

Mbrojtësi i kombëtares kuqezi, Andi Lila, ka përdorur një slogan të famshëm për të shprehur gëzimin për kualifikimin historik në Euro 2016.

Sport

11/10/2015 21:07

Mbrojtësi i kombëtares kuqezi, Andi Lila, ka përdorur një slogan të famshëm për të shprehur gëzimin për kualifikimin historik në Euro 2016.

“Bac u kry” ka shkruar në Instagram duke postuar një foto të festës së lojtarëve në Armeni.

Lila nuk mundi të luante kundër Armenisë, pasi pësoi një lëndim kundër Serbisë.

Ashtu si edhe të tjerët edhe mbrojtësi shqiptarë u shpreh i lumtur për fitoren dhe kualifikimin.