LG sjell kopjen e iPhone X – Lajmi.net
LG sjell kopjen e iPhone X
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 22:28, 10 April 2018
LG Electronics zyrtarisht ka konfirmuar emrin LG G7 ThinQ për smartfonin e ri, gjatë një konference, ndërsa ka treguar se do të lansohet më 3 maj në Nju-Jork e Seul.

Nofka ThinQ do të thotë se smartfoni do të vijë me teknologji AI (inteligjencë artificiale), për “më shumë argëtim”, sipas kësaj kompanie, transmeton tch.

Inteligjenca artificiale (AI) do të thënë se ky telefon i mençur do të jetë i aftë të njohë fytyrat nëpërmes kamerës, e komanda shtesë me zë për Google Assistant.

“Kopja e iphone X”, LG G7 ThinQ do të debutojë me 3 maj.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO