Lewandowski – Real Madrid, lajmi i fundit nga Heynckes – Lajmi.net
Lewandowski – Real Madrid, lajmi i fundit nga Heynckes
Autori: Lajmi.net BundesligaSport 10:13, 3 April 2018
Jupp Heynckes ka theksuar se nuk ka asnjë shans që sulmuesi polak të transferohet në Real Madrid, gjatë afatit kalimtar të verës.

Robert Lewandowski nuk do të largohet nga Bayern Munich.

Trajneri Jupp Heynckes ka theksuar se nuk ka asnjë shans që sulmuesi polak të transferohet në Real Madrid, gjatë afatit kalimtar të verës.

“Lewandowski nuk do të largohet nga Bayern Munich. Nuk ka asnjë mundësi për transferimin e tij në Real Madrid”, u shpreh Heynckes. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO