Lamtumirë Bitcoin, në treg vjen kriptovaluta e re ‘Bananacoin’ – Lajmi.net
Lamtumirë Bitcoin, në treg vjen kriptovaluta e re ‘Bananacoin’
Autori: Lajmi.net Auto & TekKriptovalutat 9:38, 29 January 2018
Bananacoin është kriptovaluta e re e cila i referohet çmimit të bananeve.

Investimi bëhet në fermat e bananeve në Laoti në këmbim me ‘tokens’ digjitalë, raporton mashable, transmeton lajmi.net

Kjo duket si ide e mirë duke konsideruar se do të bëhet rritja e bananeve, pra qëllimi i blerjes së ‘tokens’ është në dobi të njerëzimit.

Deri tani janë blerë tashmë 2.9 milion ‘tokens’. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO