Të Infektuar: 10419

Të Shëruar: 6058

Të Vdekur: 341

Kupa e Kosovës: Sot zhvillohen katër ndeshje

9:48 | 8 Dhjetor 2019

Sot (e diel) do të mësohen edhe katër çerekfinalistët tjetër të Kupës së Kosovës.

Me fillim nga ora 12:30, zhvillohen edhe katër ndeshjet tjera të mbetur të Kupës së Kosovës, shkruan lajmi.net.

Në stadiumin ‘Fadil Vokrri’, skuadra e Arbërisë në cilësinë e vendasit, takohet me FC Prishtinën.

Gjilani pret në shtëpi 2 Korrikun, ndërsa Liria në ‘Përparim Thaçi’ takohet me Ferizajin.

Ndeshja e katërt e paraparë për t’u zhvilluar sot, është ajo mes Trepçës dhe Vushtrrisë./Lajmi.net/