Konfirmohet meçi mes Joshua dhe Wilder, ja kur zhvillohet!

Meçi i madh tashmë është konfirmuar.

Sport

09/11/2017 17:23

Anthony Joshua do të sfidojë Deontay Wilderin në vitin e ardhshëm, përcjellë “Lajmi.net”.

Lajmi është bërë i ditur nga promovuesi i Joshuas, Eddie Hearn.

Ai ka bërë të ditur se meçi mes Joshua dhe Wilder do të zhvillohet më 2018. Detajet tjera nuk janë publikuar ende. /Lajmi.net/