Kështu do të jenë televizorët e së ardhmes (Video) – Lajmi.net
Kështu do të jenë televizorët e së ardhmes (Video)
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 18:01, 7 March 2018
Teknologjia po avancon gjithnjë e më shumë, dhe këtë mund t'a vërejmë në pajisjet tona shtëpiake.

Një ndër këto pajisje janë edhe televizorët të cilët kanë ndryshuar dhe po vazhdojnë të ndryshojnë.

Por ajo çfarë sjell kompania “Tv-Two” mund të përcaktojë të ardhmen e aparaturave të televizorëve që ne kemi në shtëpi.

Efekti i saj është i dyfishtë, pasi përveçse funksionon si një televizion normal, ai është tërësisht transparent kur është i fikur dhe pas tij mund të vendosësh edhe sende dekorative.

Ky model është ende në fazën e prezantimit, ndërsa kompania bën me dije se ka filluar të pranojë edhe porositë e para.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO