Të Infektuar: 8799

Të Shëruar: 4027

Të Vdekur: 249

Kaq para shpenzoi Cristinao Ronaldo në Bugattin e ri

18:00 | 2 Gusht 2020

Sulmuesi portugez i ka bërë vetes një dhuratë luksoze pas triumfit në Seria A.

Juventus është kampion i Serie A për të nëntën herë radhazi, dhe Ronaldo pas fitores së Scudettos i ka bërë një dhuratë vetes, shkruan lajmi.net.

Fituesi i pesëfishtë i Topit të Artë, i cili ka shënuar 31 gola në ligë, i ka shtuar koleksionit të tij të mrekullueshëm të makinave luksoze, një Bugatti Centodieci.

Portugezi shpenzoi hiç më pak se 8.5 milionë funte në makinën e tij të re, e cila mund të arrij 62 km/h për 2.4 sekonda. /Lajmi.net/

View this post on Instagram

You choose the view 😉😅

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on