Kamioni godet një këmbësor

Një këmbësor është goditur nga kamioni dhe është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.

Lajme

13/06/2015 23:52

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Lebushë të Deçanit, ku sipas Policisë, drejtuesi i kamionin e ka shkaktuar aksidentin nga pakujdesia, raporton lajmi.net.

Personi që drejtonte kamionin është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.