Kamera sigurie për të gjitha llojet e motit – Lajmi.net
Kamera sigurie për të gjitha llojet e motit
Autori: Lajmi.net Auto & TekTeknologji 13:32, 6 April 2018
Logitech Circle 2 kamera mund të përdoret brenda dhe jashtë, me bateri ose kordonin e rrymës.

Logitech ka lëshuar një version të ri të kamerës . Circle 2 është në dispozicion me kabllo ose me bateri.

Versioni i kabllit kushton 199 euro. Versioni pa tel me baterinë dhe montimin e murit është rreth 229 euro. Për 60 euro ka një bateri rezervë. Versioni wired nuk mund të bëhet pa tel sipas Logitech. /Lajmi.net/

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO