Juventus po e transferon sensacionin më të madh evropian – Lajmi.net
Juventus po e transferon sensacionin më të madh evropian
Autori: Lajmi.net MerkatoSerie ASport 10:14, 11 February 2019
Juventus është shumë afër të bëjë një transferim gjigant për sezonin e ri.

Juventus po e transferon talentin e Benficas, Joao Felix.

Taleni i skuadrës portugeze është bërë cak i shumë skuadrave evropiane, mirëpo ‘Zonja e Vjetër’ është shumë pran marrëveshjes, përcjell lajmi.net.

Cristiano Ronaldo u ka rekomanduar Biankonerëve Joao Felixin, ndërsa Jorge Mendes po punon që marrëveshja të përfundohet sa më shpejtë.

Benfica kërkon 100 milionë euro nga shitja e tij, por që Juventusi mund të ofroj një shumë të parave dhe një lojtar. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO