Juventus me opsione të shumta për pozicionet në mesfushë

9:51 | 18 Tetor 2021

Juventusi po planifikon nënshkrime të shumta në pozicionet e mesfushës – sipas Tuttosport.

Aurelien Tchouameni i Monakos, Alex Witsel i Borussia Dortmund, Denis Zakaria i Borussia Monchengladbach dhe perspektiva e Ajax Ryan Gravenberch janë të gjithë në listën e Juves për një transferim të mundshëm në janar apo në verë.

Dusan Vlahovic i Fiorentinës gjithashtu shihet si një opsion për fazën e sulmit tek ‘biankonerët’, ndërkohë, varësisht se çfarë do të ndodhte me huazimin e Alvaro Moratas i cili ka kontratë me Atletico Madrid. /Lajmi.net