Të Infektuar: 224

Të Shëruar: 37

Të Vdekur: 6

Ishte thjesht aktrim, djali që qante duke kërkuar të vriste veten

12:35 | 22 Shkurt 2020

E ëma gënjen për moshën e të birit.

Pas një video ku djaloshi kërkonte të vras veten apo te vritet nga nëna e tij për arsye bullizmi në shkollë, ka prekur të gjithë botën, raporton “7news”, transmeton lajmi.net.

Siç dihet, bullizmi po shkakton vdekjen e mijëra fëmijëve, dhe nga kjo video nëna e tij shpërndau një mesazh, që prindërit ti edukojnë fëmijët në mënyrë që kjo dukuri të ndaloj.

Në fillim thuhet se djali është 9-vjeç, por doli të ishte një gënjeshtër. Në fakt djaloshi është një aktor 18-vjeçarë. Gjithashtu nëna e tij hapi një llogari false në Instagram. /Lajmi.net/