Icardi – Inter, ky është lajmi i fundit rreth të ardhmes së lojtarit – Lajmi.net
Icardi – Inter, ky është lajmi i fundit rreth të ardhmes së lojtarit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSerie ASport 20:28, 18 January 2019
Mauro Icardi si çdo afat kalimtar është lojtari më i diskutuar tek skuadra e Inter.

Kjo për shkakun se skuadra të mëdha evropiane janë vënë në kërkim të shërbimeve të tij, pasi ky i fundit ka treguar paraqitje të jashtëzakonshme në Serie A.

Por, së fundmi, dyshimet ishin shtuar pasi edhe vet lojtari po hezitonte që të nënshkruante kontratën e re me skuadrën.

Lajmi i fundit nga “Calciomercato” thotë se Wanda Nara, e dashura e Icardi ka bërë të ditur se argjentinasi do ta vazhdojë kontratën e tij, transmeton lajmi.net.

“A do të rinovohet kontrata? Po do të rinovohet. A e do Marotta Icardin? Po, sigurisht. Çdo gjë është në rregull” ka thënë Wanda. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO