Holanda kalon në epërsi ndaj Uellsit

Holanda ka kaluar në epërsi ndaj Uellsit në kuadër të fazës së grupeve në Ligën e Kombeve.

Sport

08/06/2022 22:07

Ishte Koomeiners ai që shënoi për 1-0 në minutën e 50’, transmeton lajmi.net.

Aktualisht po luhen minutat e 60-ta dhe tulipanët janë afër sigurimit të një tjetër fitoreje që i arratisë si të parët e grupit.

Këtu gjeni golin e Koomeiners. /Lajmi.net/