Të Infektuar: 4931

Të Shëruar: 2267

Të Vdekur: 102

Hailey Bieber qet në gjyq kirurgun që ia zbuloi operacionet

12:24 | 29 Maj 2020

Hailey dhe Justin akuzojnë doktorin për shpifje.

Një kirurg në Beverly Hills, kishte publikuar në TikTok një video ku sugjeronte se Hailey Bieber kishte bërë disa intervenime në fytyrën e saj, dhe tani është paditur nga modelja dhe Justin Bieber, shkruan TMZ, transmeton lajmi.net.

Justin dhe Hailey kanë vendosur të hedhin Dr.Barret në gjyq për shpërndarjen e informacioneve të rreme, për prishje imazhi dhe shfrytëzim i famës së dyshes për qëllime komerciale.

Letra që i kanë dërguar avokatët doktorit me të gjithë shkeljet që ka bërë sipas tyre, kërkon që ai ose të heqë postimin për modelen dhe të bëjë një deklaratë publike ku i mohon pretendimet ose çështja do të zgjidhet nga palë të treta. /Lajmi.net/