Argëtim – Lajmi.net

Aktuale

Prezantuesja e motit rebelohet në veshje, po “çmend” të gjithë

Një prezantuese e motit është kthyer në një nxënëse rebele, gjersa është veshur njëjtë si këto të fundit....

12 March, 2019 Lexo më shumë

Forma e kërthizës tregon diçka të rëndësishme për personalitetin tuaj

Teoria studion formën e kërthizës dhe shpjegimi mund të të duket i çuditshëm, por nuk ka dyshim që do habitesh nga ajo që do tregojë kërthiza për personalitetin tënd më të fshehur....

10 March, 2019 Lexo më shumë

Profesionet më të leverdishme për gratë në vitin 2020

Përzgjedhja e profesionit adekuat gjithmonë është e vështirë, në veçanti për gratë...

6 March, 2019 Lexo më shumë

Lansohet ‘trailer’-i i plotë i sezonit të 8-të të ‘Game of Thrones’

'Trailer'-i i plotë për Game of Thrones sezoni 8 sapo është lansuar....

5 March, 2019 Lexo më shumë

Ja ç’tregon forma e gishtit të madh për personalitetin tuaj

Thuhet se tiparet fizike të trupit tonë përputhen me tiparet tona të personalitetit....

4 March, 2019 Lexo më shumë

Zbulohen mesazhe me përmbajtje të fortë erotike mes mësueses dhe nxënësit të saj

Një ngjarje e paprecedentë ka ndodhur në një shkollë në Arizona, SHBA....

1 March, 2019 Lexo më shumë

42 filmat që çdonjëri nga ne duhet t’i shohë

Kritiku legjendar i filmave, Roger Ebert, e quajti filmin si "makina më e fuqishme e ndjeshmërisë në të gjitha artet"....

28 February, 2019 Lexo më shumë

Vendet të cilat vetëm njerëzit e guximshëm do t’i vizitonin

Është koha për ta zbuluar se jo të gjithë ne jemi turist të guximshëm....

27 February, 2019 Lexo më shumë

Ja sa herë mund t’i vishni rrobat përpara se t’i lani

Secili prej nesh ka mbajtur rroba të veshura në duar dhe pyetur veten nëse duhet ta veshim atë një herë më shumë....

27 February, 2019 Lexo më shumë

Përzgjedhen plazhet më të mira në botë për këtë vit

Një plazh gjithëpërfshirës në një ishull të vogël jashtë brigjeve të Brazilit është cilësuar si më i miri në botë nga TripAdvisor....

27 February, 2019 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO