Fulham – Liverpool, formacionet e mundshme

Fulhami dhe Liverpooli do të ndeshen sot, në kuadër të Premier Leagues. Ndeshja do të fillojë në orën 13:30 dhe luhet në “Craven Cottage”, transmeton lajmi.net. Liverpooli që në xhiron e parë do të fokusohet në ndjekjen e titullit, ndërsa për skuadrën nga Londra është jetik qëndrimi në Premier League. Më poshtë gjeni formacionet e…

Sport

06/08/2022 11:40

Fulhami dhe Liverpooli do të ndeshen sot, në kuadër të Premier Leagues.

Ndeshja do të fillojë në orën 13:30 dhe luhet në “Craven Cottage”, transmeton lajmi.net.

Liverpooli që në xhiron e parë do të fokusohet në ndjekjen e titullit, ndërsa për skuadrën nga Londra është jetik qëndrimi në Premier League.

Më poshtë gjeni formacionet e mundshme të të dyja skuadrave. /Lajmi.net/