Formacionet zyrtare: Zenit – Chelsea

17:26 | 8 Dhjetor 2021

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Zenit – Chelsea.

Chelsea luan në udhëtim në një terren mjaft të papërshtatshëm, kundër skuadrës së Zenit, shkruan lajmi.net.

‘Blutë’ shihen si skuadër favorite në këtë përballje, ku tri pikët janë të nevojshme për ta nëse duan të mbajnë kreun e tabelës.

Ndeshja mes Zenit dhe Chelsea luhet me fillim nga ora 18:45.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/