Të Infektuar: 41.299

Të Shëruar: 26.453

Të Vdekur: 1.062

Formacionet zyrtare: Real Sociedad – Napoli

19:58 | 29 Tetor 2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Sociedad – Napoli.

Napoli luan në udhëtim kundër skuadrës spanjolle, Real Sociedad, në kuadër të xhiros së dytë të grupeve në Ligën e Evropës.

Në këtë ndeshje nuk do të ketë vend për Amir Rrahmanin, i cili do të shpresojë të prek fushën e gjelbër si zëvendësim.

Ndeshja mes Sociedad dhe Napoli luhet me fillim nga ora 21:00, shkruan lajmi.net.

Më poshtë mund t’i shihni formacionet zyrtare për këtë ndeshje. 

Sociedad: 

Napoli: Ospina; Hysaj, Maksimovic, Koulibaly, Mario Rui; Demme, Bakayoko; Politano, Lobotka, Insigne; Petagna /Lajmi.net/