Formacionet zyrtare: Real Betis – Milan – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Real Betis – Milan
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 20:03, 8 November 2018
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Real Betis – Milan.

Kjo ndeshje do të jetë e vlefshme për xhiron e katër të fazës së grupeve në Ligën e Evropës, shkruan lajmi.net.

Betis (7) është lider i grupit me një pikë më shumë se Milano (6), fakt që e bën ndeshjen më interesante.

Ndeshja fillon në ora 21:00. Këto janë formacionet: /Lajmi.net/

Formacionet zyrtare:

Real Betis:

AC Milan:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO