Formacionet zyrtare: QPR – Arsenal

Queens Park Rangers dhe Arsenal kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin e tyre në kuadër të xhiros së 28-të në Premierligë.

Sport

04/03/2015 19:52

QPR: Green, Furlong, Caulker, Onouha, Suk-Young, Phillips, Sandro, Henrym Hoilett, Austin, Zamora.

Arsenal: Ospina, Bellerin, Mertesacker, Gabriel, Gibbs, Coquelin, Cazorla, Rosicky, Ozil, Alexis, Giroud.