Formacionet zyrtare: Milan – Tottenham

Milan dhe Tottenham takohen sot në kuadër të Audi Cup ku do të garojnë për vendin e 3-të.

Sport

05/08/2015 17:30

Të dy skuadrat u mposhtën nga Bayerni respektivisht Real Madridi me rezultat 3-0 dhe 2-0.

Milan: Abbiati; Abate, Alex, Mexes, Calabria; Poli, Montolivo, Mauri; Suso; Matri, Cerci

Tottenham: McGee; Trippier, Fazio, Vertonghen, Davies; Dier, Bentaleb; Onomah, Lamela, Carroll; Chadli

Rezervistët:  Lloris, Vorm, Alderweireld, Rose, Wimmer, Walker, Alli, Dembele, Eriksen, Mason, Winks, Kane