Formacionet zyrtare: Leganes – Real Madrid – Lajmi.net
Formacionet zyrtare: Leganes – Real Madrid
Autori: Lajmi.net La LigaSport 19:47, 15 April 2019
Janë publikuar formacionet zyrtare në mes të Leganes dhe Real Madridit.

Leganes dhe Real Madrid do të përballen në kuadër të javës së 32-të në La Liga.

Ndeshja që fillon në ora 21:00, do të zhvillohet në stadiumin “Municipal de Butarque”, raporton lajmi.net.

Real Madrid në këtë ndeshje do të jetë pa, Courtois, Kroos, Ramos, Vinicius, që janë të lënduar, ndërsa Zinedine Zidane e ka lënë jashtë Brahim Diazin, Mariano Diazin, dhe Sergio Reguilon.

Më poshtë mund t’i shikoni formacionet zyrtare të të dyja skuadrave:

Leganes:Cuellar, Nyom, Bustinza, Omeruo, Siovas, Silva, Rubén Perez, Vesga, Eraso, Braithwaite dhe Carrillo.

Real Madrid: Keylor, Carvajal, Varane, Nacho, Marcelo, Modric, Casemiro, Fede Valverde, Isco, Asensio dhe Benzema./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO