Të Infektuar: 14119

Të Shëruar: 10546

Të Vdekur: 563

Formacionet zyrtare: Inter – Bayer Leverkusen

19:43 | 10 Gusht 2020

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Inter – Bayer Leverkusen.

Inter dhe Bayer Leverkusen luajnë përballë njëra tjetrës, në kuadër të çerekfinales së Ligës së Evropës, shkruan lajmi.net.

Skuadra që kalon tutje do të përcaktohet në këtë ndeshje, meqë versioni i ri nuk sheh ndeshje kthimi.

Ndeshja do të luhet në Koln, me fillim nga ora 21:00.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje. /Lajmi.net/