Të Infektuar: 2991

Të Shëruar: 1644

Të Vdekur: 54

Formacionet zyrtare: Feronikeli – Prishtina

15:08 | 19 Maj 2019

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen kryesore të sezonit në Superligën e Kosovës.

Feronikeli dhe Prishtina do të përballen me njëra tjetrën në kuadër të xhiros së fundit në Superligën e Kosovës, shkruan lajmi.net.

Ky takim do të jetë jashtëzakonisht interesant, pasi përballja do të jetë direkte për titullin e kampionit.

Liderët e Feronikelit shpallen kampion edhe me barazim, kurse Prishtina ka nevojë vetëm për tri pikët.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për ndeshjen që fillon në ora 16:00. /Lajmi.net/

Feronikeli: Troshupa, Islami, Hoxha, Prekazi, Lladrovci, Hoti, Dabiqaj, Morina, Silva, Rexha, Fazliu.

Prishtina: