Fabrizio Romano “ndez” situatën në Bayern, shkarkohet Nagelsmann ulet në stol Tuchel?

Skuadra e Bayern Munich mund ta shkarkojë nga pozita trajnerin, Julian Nagelsmann bën të ditur gazetari italian, Fabrizio Romano. Sipas Romanos, klubi gjerman mund ta largojë nga pozita e trajnerit Nagelsmannin për shkak të rezultateve negative në Bundesliga, shkruan Lajmi.net Kandidati kryesor për ta zëvendësuar në rast të largimit është Thomas Tuchel, ish- trajneri  i…

Sport

23/03/2023 21:25

Skuadra e Bayern Munich mund ta shkarkojë nga pozita trajnerin, Julian Nagelsmann bën të ditur gazetari italian, Fabrizio Romano.

Sipas Romanos, klubi gjerman mund ta largojë nga pozita e trajnerit Nagelsmannin për shkak të rezultateve negative në Bundesliga, shkruan Lajmi.net

Kandidati kryesor për ta zëvendësuar në rast të largimit është Thomas Tuchel, ish- trajneri  i Chelseat – që është pa punë.

Skuadra e Bayern Munich në 25 xhiro në Bundesliga ka grumbulluar 52 pikë dhe pozicionohet në vendin e dytë./Lajmi.net/