Fabregas zgjedh numër të veçantë te Monaco – Lajmi.net
Fabregas zgjedh numër të veçantë te Monaco
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 23:54, 11 January 2019
Cesc Fabregas është zyrtarizuar si lojtar i Monacos.

Pas qëndrimit prej katër vite e gjysmë, mesfushori spanjoll është larguar nga Chelsea, për t’u transferuar te Monaco në Ligue 1.

Te Monaco, Fabregas do të bashkohet me ish bashkëlojtarin e tij, Thierry Henry, i cili tani drejton këtë skuadër.

31 vjeçari, ka zgjedhur një numër të veçantë te skuadra franceze.

Në pamundësi për të marrë numrin e tij 4, Fabregas ka zgjedhur numrin 44./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO