Fabian Ruiz shumë afër kalimit te PSG

Fabio Ruiz është shumë afër kalimit te skuadra e Paris Saint Germain. Lajmin e bën të ditur Fabrizio Romano, përmes një njoftimi në Twitter. Lojtari ka marrëveshje të plotë me klubin francez dhe ka mbetur vetëm çështja e pagesës që parisienët duhet ta bëjnë te kampionët e Francës. Siç raporton Romano, pjesë e marrëveshjes pritet…

Sport

11/08/2022 10:02

Fabio Ruiz është shumë afër kalimit te skuadra e Paris Saint Germain.

Lajmin e bën të ditur Fabrizio Romano, përmes një njoftimi në Twitter.

Lojtari ka marrëveshje të plotë me klubin francez dhe ka mbetur vetëm çështja e pagesës që parisienët duhet ta bëjnë te kampionët e Francës.

Siç raporton Romano, pjesë e marrëveshjes pritet të jetë edhe Keylor Navas. /Lajmi.net/