Ermal Fejzullahu feston ditëlindjen, ky është urimi i veçantë i Arianës

Sot, këngëtari i njohur kosovar, Ermal Fejzullahu po feston ditëlindjen e tij të 34-të. Në mesin e urimeve të shumta nga miqtë, kolegët e fansat nuk kish si të mungonte dhe urimi i bashkëshortes së tij, Arianës, shkruan lajmi.net. Ajo me anë të një postimi në Instagram bëri urimin e ëmbël për artistin. “Faleminderit për…

ShowBiz

23/08/2022 12:35

Sot, këngëtari i njohur kosovar, Ermal Fejzullahu po feston ditëlindjen e tij të 34-të.

Në mesin e urimeve të shumta nga miqtë, kolegët e fansat nuk kish si të mungonte dhe urimi i bashkëshortes së tij, Arianës, shkruan lajmi.net.

Ajo me anë të një postimi në Instagram bëri urimin e ëmbël për artistin.

“Faleminderit për kujdesin, gëzimin dhe dashurinë që na mbush çdo ditë të jetës sonë. Gëzuar ditëlindjen dashuri të paçim gjithë jetën,” shkroi Ariana.

Rikujtojmë se dyshja janë prindër të tri vajzave dhe një djali. /Lajmi.net/