Të Infektuar: 40.117

Të Shëruar: 25.586

Të Vdekur: 1.026

Drejtori sportiv i Juventusit, Paratici: E ardhmja e Ronaldos është këtu

21:09 | 21 Nentor 2020

Drejtori sportiv i Juventusit, Fabio Paratici ka mohuar zërat se sulmuesi Cristiano Ronaldo, do largohet në verë.

Thuhet se portugezi në verë mund të largohet dhe t’i bashkohet gjigantit francez, PSG, transmeton lajmi.net.

Por, Paratici është i sigurt se e ardhmja e lojtarit është në Torino.

“Mund t’iu sigurojë se e ardhmja e Cristiano Ronaldos është këtu të Juventusi. Nuk i japim shumë vëmendje spekulimeve, ka shumë lajme çdo ditë”, u shpreh ai.

Mbetet të shihet për të ardhmen e CR7, meqenëse edhe ish klubi, Manchester United ka interesim./Lajmi.net/