Don Phenom ‘reklamon’ paratë: Tu bo pak palestër se jom shnosh shumë

Don Phenom ka pozuar me një shumë të madhe parash në duar.

ShowBiz

03/06/2020 16:42

Don Phenom është një prej emrave të suksesshëm të estradës, shkruan lajmi.net.

Me publikimin e projekteve muzikore, ka arritur t’i bëjë për vete një numër të madh të fansave, të cilët po e presin me padurim edhe këngën e tij të re.

Ai është aktiv edhe në rrjete sociale, sidomos Instagram dhe me ndjekësit ndan imazhe të shumta.

Njësoj ka vepruar së fundmi dhe duket se imazhin e ka shkëputur nga xhirimet e klipit. Don Phenom shihet me një shumë të madhe parash në duar ku pranë saj i ka shkruar edhe disa fjalë.

“Tu bo pak palester Se jom shnosh Shum ??. Faleminderit Zot, gjithmonë”, ka shkruar ai pranë postimit të fotos./Lajmi.net/

https://www.instagram.com/p/CA-TAusAHnN/