Të Infektuar: 41.299

Të Shëruar: 26.453

Të Vdekur: 1.062

Djemtë që sollën në jetë Mario Kart

16:19 | 22 Nentor 2020

Këta dy djem të rinjë kanë bërë lojën e famshme realitet.

Dy djem nga Florida, kanë vendosur ta bëjnë lojën e famshme Mario Kart realitet, shkruan “TheSun”.

Ata e testuan për herë të parë në rrugët e qytetit, duke  i përdorur si pista, transmeton lajmi.net.

Shumë persona komentuan rreth videos, disa e quajtën marrëzi, disa idiotësi, por shumica më e madhe ishin pa tekst dhe iu duk shumë qesharake! /Lajmi.net/