De Jong: Gjithnjë kam dashur të qëndroj te Barça – për këtë arsye isha i qetë

Frenkie De Jong ka thënë se asnjëherë nuk ka pasur dyshime në lidhje me qëndrimin e tij te Barcelona. Në një intervistë të dhënë së fundi, mesfushori holandez u shpreh se gjërat kanë ecur përgjithësisht gjatë kësaj kohe në “Camp Nou”. “Gjithmonë kam dashur të qëndroj te Barcelona këtë verë… dhe kjo është arsyeja pse…

Sport

21/09/2022 20:24

Frenkie De Jong ka thënë se asnjëherë nuk ka pasur dyshime në lidhje me qëndrimin e tij te Barcelona.

Në një intervistë të dhënë së fundi, mesfushori holandez u shpreh se gjërat kanë ecur përgjithësisht gjatë kësaj kohe në “Camp Nou”.

“Gjithmonë kam dashur të qëndroj te Barcelona këtë verë… dhe kjo është arsyeja pse kam qëndruar gjithmonë i qetë gjatë verës”, tha fillimisht ai.

“Klubi ka idetë e tij dhe unë kam idenë time, ndonjëherë kemi mospajtime, por gjërat shkuan mirë”, përfundoi ai. /Lajmi.net/